תפריט

בחירה של קמין לבית היא בחירה שצריך להקדיש לה לא מעט זמן ומחשבה. ישנם כיום כמה וכמה סוגים שנבדלים זה מזה באופן הפעולה או בדרך התחזוקה השוטפת של הקמין ואפילו יש כאלה שמתאימים לסגנונות עיצוב מסוימים של בתים. אם בעבר המראה של הקמינים היה די אחיד – מתכתי וכזה שכל הקמינים דומים זה לזה, הרי שכיום המצב לא כזה ואפשר להתאים את הקמין לסגנון העיצוב שנבחר לשאר פריטי הריהוט וחפצי הנוי הממוקמים באותו החלל. עצם הרצון לבחור בקמין על מנת לחמם את הבית אין בה כדי לוותר על העיצוב והמראה שלו ועל ההתאמה שלו למראה של שאר חלל הבית.

חברת קמינים יכולה להציע לכל אחד את כל סוגי הקמינים הקיימים כיום תוך התאמה לעיצוב הדרוש. כאשר מגיעים להתרשם מדגמים שונים באולמות התצוגה כדאי להצטייד מראש בתמונה של החלל על מנת לוודא התאמה מושלמת ככל האפשר. יחד עם זאת צרי לזכור – קמין לבית מיועד בראש ובראשונה לחימום ולתחושה נעימה בתוך הבית, בעיקר באזורים בארץ אשר שוררים בהם קור עוצמתי במהלך חודשי החורף. לא מומלץ להתפשר על אופי החום רק כדי שהקמין יהיה יפה ויתאים לעיצוב. חשוב מאד לשים לב שהקמין אכן מחמם כפי שהוא צריך. גם קמין מודרני יספק את החום הדרוש, כל עוד הוא נבחר בהתחשב ובהתבסס על מנגנון ההפעלה שלו ככזה שמתאים לצרכים, הקריטריונים ובאופן כללי – למה שהלקוח רוצה וצריך.

האם משנה איזה קמין בוחרים לבית?

כאמור – הבחירה בקמין זה או אחר צריכה להתבסס על אופן ההפעלה של הקמין ודרך התחזוקה הנדרשת. יש מי שלא יהיה אכפת לו להתעסק עם גזעי עץ, למשל, ולעומתו יהיו אחרים שיעדיפו כמה שפחות התעסקות עם הקמין והחלקים שלו. אלה צריכות להיות התכונות הראשונות בבחירת הקמין. רק לאחר מכן אפשר לבחון את ההתאמה של הקמין לבית, לעיצוב ולסגנון המועדף על בני המשפחה. קמין מעוצב צריך לאפשר את אותן התכונות בדיוק. אם למשל הלקוח לא מעוניין בבעירה של גזעי עץ והקצאת המקום לאחסון ארוך שלהם – אל לו לבחור בקמין עץ, גם אם הוא מעוצב, יפה ונראה כמתאים מאד לחלל שבבית. הטרטור והטרחה לא יהיו שווים את המאמץ רק לשם העיצוב. עדיף יהיה לבחור בקמין שאולי יתאים מעט פחות – אך יהיה מבוסס על שיטת ההפעלה שהלקוח מעדיף.

מכאן שאין תשובה חד משמעית לשאלה איזה קמין יהיה הכי מתאים או טוב לעיצוב של כל בית, שכן הבחירה בסופו של דבר תהיה מבוססת על טעם אישי והעדפות שונות ששמורות לכל משפחה ולכל לקוח. מה שחשוב באמת זה ההתייעצות עם איש מקצוע שיידע לכוון לבחירה בקמין שיהיה הכי מתאים לכל אחד.

אהבתם ? שתפו ..

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

תגובות

תוכן ומידע נוסף ...

מיקום הקמין בבית

מיקום הקמין בבית

איפה כדאי למקם את הקמין בבית אחרי שמחליטים לקנות ולהתקין קמין לבית יש תחושה טובה של סיפוק של רעיון מצוין

קרא עוד »
קמין עץ

קמין עץ לבתים פרטיים

קמינים הם האפשרות הטובה והיעילה ביותר כיום לחימום בתים פרטיים ו-וילות בעלות חלל רחב ידיים. מדובר בהתקנה שעם הזמן הולכת

קרא עוד »
קמין לבית

למה משמש הקמין בבית?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שמתגוררים בבתים פרטיים בוחרים בקמין לצורך חימום הבית. מדובר בבחירה נכונה וטובה מאד, שכן ביכולתו

קרא עוד »

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם