קמין בנוי

מגוון ענק של קמין בנוי

קמין בנוי

יש יופי ויוקרה מיוחדים מאד בחלל שמותקן בו קמין בנוי. הכוונה היא לקמין שמהווה חלק בלתי נפרד מאחד הקירות או מאחת הפאות של החדר והוא בעצם בנוי בתוך הקיר או הפאה. מנגנון הבעירה או ההפעלה נסתר מהעין, כמו גם צינורות או כבלים אשר קשורים למערכת ההפעלה ולחיבור התשתיות לקמין עצמו. יש יופי מעניין מאד בקמין כזה, קמין עץ בנוי, למשל, שלא מונח על הרצפה ותופס מקום. מכאן קל להבין שקמינים מסוג זה מתאימים עבור חללים קטנים ומצומצמים באופן יחסי, ובבתים שסגנון העיצוב בהם נחשב ליוקרתי ואפילו מפואר והקמין הבנוי מוסיף עוד יופי ייחודי לעיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

איך אפשר לדעת איזה קמין בנוי הכי יתאים לבית?

על מנת לענות על שאלה זו צריך להתייעץ עם המומחים בתחום – ואורן ואמיר חימום. במושב מגשימים אפשר גם להתרשם מסוגים שונים של קמינים וגם לקבל את כל המידע הדרוש על מנת להחליט ולבחור נכון – קמין גז בנוי או קמין מסוג אחר? האם עדיף קמין פינתי או כזה שיהיה ממוקם במרכז החלל? יש הרבה שאלות שהלקוח צריך לשאול את עצמו בטרם תתקבל ההחלטה על הקמין שנבחר והתשובות על שאלות אלה יכוונו אותו לקמין שהכי מתאים לו, לצרכיו שלו, לאופי החימום הדרוש בבית שלו וכמובן – להעדפות של בני המשפחה שלו. את כל הייעוץ והתשובות תוכלו לקבל כאן אצלנו.

היתרון הגדול של הקמינים הבנויים

אמנם לא בכל בית אפשר לבנות קמין פלט בנוי, למשל ולא כל לקוח יכול ורוצה להתקין קמין בתוך הקיר או הפאה, אך אין ספק שיש לסוג זה של קמין יתרון גדול מאד, בעיקר, כאמור, בחללים שנחשבים למצומצמים או קטנים יחסית. יש בתים שגם אם הם גדולים דיים – יש חשיבות לעיצוב היוקרתי והמיוחד ולכן הדבר היחיד שיתאים בהם הוא קמין בנוי. אי אפשר יהיה שלא להשתאות למראה האש הדולקת, ללא קשר למנגנון ההפעלה שייבחר לנוחיותו של הלקוח. החימום הנעים והאחיד יהיה תואם ליופי של האש בתוך הקמין.

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לעבורם

השאירו פרטים ומומחה הקמינים שלנו יחזור אליכם

בודק...