ארובות

ארובות נירוסטה, אמאייל, פח ומבודדות

ארובות נירוסטה – ארובות לקמינים

אחד מהאביזרים הדרושים לשם התקנת קמין בבית הוא ארובות לקמינים. לארובה יש תפקיד חשוב מאד בהרחקת חומרי הפסולת והעשן אל מחוץ לבית, הרחק מבני המשפחה ואל האוויר החופשי שבחוץ. הארובה חייבת להיות תקינה כל הזמן, ללא יוצא מן הכלל, שכן כל פגם קטן שבה עלול לגרום לכך שהעשן והפיח לא יורחקו מהבית למרחק מספיק גדול והם עלולים לפגוע בבריאותם של בני המשפחה. כיום ישנם כל מיני סוגים של ארובות וחשוב להכיר אותם ואת ההבדלים ביניהם על מנת להשכיל ולבחור את הארובה שתהיה הטובה והמתאימה ביותר לכל בית, לכל סוג של קמין ולכל צורך שיש ללקוחות.

סוגים שונים של ארובות

ארובה כפולה – כשמה כן היא – זו ארובה המורכבת משתי שכבות של חומר גלם. כך מתקבלת מעטפת בטיחות וביטחון נוספת להרחקת העשן החוצה מהבית. ניתן להשיג גם ארובות כפולות עם זווית או שיפוע שיתאימו לתנאי השטח של כל בית ובית. 

ארובה מנירוסטה היא זו שהכי מתאימה לקמין המופעל על ידי גז. מכיוון שגם הארובה מתחממת וטמפרטורת האוויר שבתוכה מגיעה לכדי חום גבוה מאד – הנירוסטה היא חומר הגלם שנחשב לעמיד בתנאי חום שכאלה והארובה תישאר עמידה ותקינה גם בחום גבוה. בזכות הנירוסטה הארובה יכולה להעביר את החום למפלסים הבית, מה שחוסך הרבה מאד אנרגיה בפעולת החימום של הבית כולו.

איך מחליטים על הארובה המתאימה?

אם החלטתם להתחדש בקמין – אתם מוזמנים אלינו לאורן ואמיר חימום במושב מגשימים. לנו הידע והניסיון העשיר בהתאמת הקמין, כמו גם כל שאר החלקים הדרושים, באופן אישי לכל לקוח ולכל בית. בהתייעצות אתכם נוכל להמליץ על הארובה המתאימה ביותר לבית שלכם – כזאת שתהווה חלק מהחימום עצמו או ארובה מבודדת שלא תעביר את החום הלאה למפלסים הגבוהים. יש הרבה מה לדעת לפני שמחליטים על הארובה הנכונה והמתאימה ביותר ולשם כך צריך את מי שמכיר את התחום לעומק ויידע להמליץ על בסיס מקצועיות בלתי מתפשרת וניסיון ארוך שנים בתחום הקמינים והארובות.

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לעבורם

השאירו פרטים ומומחה הקמינים שלנו יחזור אליכם

בודק...