קמין מעוצב ומודרני למשרד

קמין עצים היה מאז ומתמיד אביזר חימום בסיסי, סביבו התנהלו החיים בבתים. הוא היווה מקור חימום, לעיתים גם שימש לצורכי בישול, אבל תמיד היה מוצב במרכז הבית או החדר. קמין הוא אמצעי מצוין לחימום כל חלל, ומעניק תחושת ביתיות, נוחות ונעימות, ובשנים האחרונות הוא גם פריט עיצובי לבית, לבתי עסק, למסעדות ולמשרדים. אומנם החורף הישראלי אינו ארוך וקשה, אך כל חלל בחורף זקוק לחימום, ומה יותר טוב מלחמם את החדר היטב וגם ליהנות מקמין מעוצב ומודרני שמהווה פריט אסתטי? לקמין יתרונות רבים על פני פתרונות חימום אחרים: בניגוד למזגן, הוא אינו גורם ליובש באוויר, אינו גורם לעשן, לריח חזק, אינו צורך חשמל, ובעיקר מוסיף אווירה מיוחדת לכל חלל.

קמינים במגוון עיצובים

בשנים האחרונות ניתן למצוא קמינים בעיצובים שונים ובטכניקות שונות. ישנם קמינים בסגנון עיצוב קלאסי עשויים אבן ומעליהם ארובה, יש אחרים המעוצבים כמכל מתכת מרובע, עגול או מוצבים כתמונה על קיר או בנישה בפינה או באמצע החלל. במהלך עיצוב משרדים אמצעי החימום הם חלק מבחירת הפריטים, ובהם המזגן והחימום לימי החורף. קמין למשרד משדר יוקרה, הוא חלק ממראה המשרד ועיצובו נבחר על פי סגנון העיצוב הכללי. אם המשרד מעוצב באופן מודרני, ניתן לבחור בקמין שקוף העשוי מזכוכית, בקמין התלוי מהתקרה או מקמין הנראה כתמונה ועוד אין סוף דוגמאות.

אם תבחרו בעיצוב קלאסי של קמין אבן, האווירה המתקבלת היא כפרית, ביתית וחמימה, ויכולה להשתלב באריחי אבן על קירות המשרד.

כיצד תבחרו קמין מעוצב למשרד?

כמו בכל פריטי העיצוב לבית ולמשרד, יש אפשרויות רבות וסגנונות רבים, ולא פשוט לבחור. שוטטו ברחבי הרשת, ראו את מבחר הקמינים הקיימים, את הסוגים השונים, והחליטו מהו הקמין המתאים עבור המשרד שלכם מבחינת המבנה, הסוג והעיצוב. קמין מודרני הוא כזה המשתלב באופן מלא ואלגנטי עם עיצוב החלל. עיצוב הקמין במשרדים צריך להתאים לסגנון שלהם, לטעם האישי ואפילו למהות העיסוק. יש משרדים בעלי סגנון הייטקיסטי, יש אחרים בעלי סגנון ביתי או קלאסי, יש כאלה שבהם יתאים קמין אבן במרכז עם ארובת אבן מעליו, ואחרים שיעדיפו קמין מתכת ממוסגר על הקיר או במרכז החדר. ניתן למצוא קמינים מעוצבים בטכנולוגיות שונות. יש קמינים העושים שימוש בגז או בנפט, יש קמיני עצים במראה קלאסי או חדשני, עם תוספת שיש מסביב או במסגור זכוכית ועוד. תוכלו לבחור מבין סוגי קמינים יצוקים או בנויים, עם ארובה מעוצבת או בלעדיה, תלויים או ניצבים על רגלי מתכת. מיקום ההתקנה של הקמין חשוב לא פחות כדי לנצל באופן מקסימלי את יכולת פיזור החום שלו ברחבי המשרד.

בכל קמין שתבחרו, בכל עיצוב שתעדיפו, חשוב לבחור חברת קמינים  שלמוצריה תו תקן המעיד על איכותם.  

אהבתם ? שתפו ..

תגובות

תוכן ומידע נוסף ...

קמין לחורף

קמין לחורף

אין כמו לחזור הביתה לאחר יום עמוס בעבודה, כשבחוץ מתחוללת סערה, לאחוז בכוס תה ולהתיישב פרקדן על השטיח מול הקמין.

קרא עוד »

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בודק...