קמינים מודרניים לבתים פרטיים

אם בשנים האחרונות הרבה יותר אנשים בוחרים בקמין בתור אמצעי החימום הביתי שלהם, אין ספק שלאחרונה יש נישה חדשה בעולם הזה ואלה הם הקמינים המודרניים. כמובן שעדיין מדובר בקמין שמחמם את חלל הבית בקלות, במהירות ובבטחה אבל בנוסף יש לו תכונות נוספות שקשורות דווקא במראה ובעיצוב שלו. קמין מודרני יתאים לסגנון העיצוב של הבית ושל החלל שבו הוא ממוקם ואפשר לבחור את הקמין מתוך קולקציה שלמה של קמינים בגדלים שונים ודגמים מעניינים ומגוונים.

כאשר חושבים על כך לעומק – למה לא לבחור, בעצם, קמין גז מודרני? אמנם המחשבה היא שהקמין יכול להיראות בדרכים שונות, אבל אם הוא יכול להיראות כחלק בלתי נפרד מהמראה הכולל של החלל שבו הוא נמצא – הרי שזה יכול להוסיף מאד. הקמין לא ייראה בודד במראה שלו ואפשר יהיה לחשוב שבעצם העיצוב הכולל נבחר על פי התחשבות במראה של הקמין. מצד שני – הסגנון יהיה אחיד בין כל האלמנטים, הרהיטים ופריטי הנוי ואין שום סיבה שהקמין לא יהיה שייך לאותו הסגנון בדיוק.

 

איך לבחור את הקמים המודרני המתאים ביותר?

מכיוון שקמינים קונים דרך חברת קמינים – העובדים של החברה יהיו הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר לבחינת כל האפשרויות שעשויות להתאים לכל משפחה ולכל לקוח. חשוב לשאול את כל השאלות, לברר את כל הפרטים, לנסות לדלות כמה שיותר מידע והכי חשוב – לבוא עם תמונה של החלל המעוצב בבית על מנת שאפשר יהיה לבחון בתצוגה או בקולקציית הקמינים האם יש בה קמין עץ מודרני, למשל, שיתאים לסגנון הכללי וייראה חלק בלתי נפרד בבית המעוצב. עובדי החברות היום מנוסים, מכירים את סגנונות העיצוב השונים וכמובן יוכלו לסייע ולהתאים לכל לקוח, לכל בית ולכל משפחה בדיוק את הקמין שמתאים להם.

חשוב לדעת ולזכור שהנושא של העיצוב לא נמצא בראש סדר העדיפויות אלא רק אחרי שייבחר סוג הקמים שיימצא בתור הבטוח והנכון ביותר עבור הבית והמשפחה. לאחר שייבחר מנגנון הפעולה (גז, עץ או נפט) אפשר יהיה לעבור הלאה ולבחון לעומק את אפשרויות העיצוב של הקמין. דבר נוסף שחשוב לא לשכוח הוא הימצאותה של התשתית הדרושה באזור בבית שבו הקמין אמור להיות ממוקם – גם מבחינת קלות ההתקנה וגם על מנת לשלב באופן הטוב ביותר את הקמין המעוצב בדיוק במקום שלו.

אין ספק שקמין מודרני ייתן הרבה יותר אווירה ונפח מאשר קמין בעל מראה אפור ורגיל. הקמינים המודרניים מותאמים במיוחד לשימוש בדירות ובתים והם ממש נטמעים בחלל ולא מפריעים, מה שבעבר היה קורה לא אחת עם הקמינים הרגילים שאי אפשר היה לבחור אותם בצבעים או דוגמאות אחרות. כיום האפשרויות הרבה יותר רחבות ומגוונות והקמין יתאים בקלות לכל מקום, חדר או סגנון עיצובי.

אהבתם ? שתפו ..

תגובות

תוכן ומידע נוסף ...

קמין לחורף

קמין לחורף

אין כמו לחזור הביתה לאחר יום עמוס בעבודה, כשבחוץ מתחוללת סערה, לאחוז בכוס תה ולהתיישב פרקדן על השטיח מול הקמין.

קרא עוד »

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בודק...