קמין עץ לבתים פרטיים

קמינים הם האפשרות הטובה והיעילה ביותר כיום לחימום בתים פרטיים ו-וילות בעלות חלל רחב ידיים. מדובר בהתקנה שעם הזמן הולכת ונעשית פשוטה יותר והרבה פחות מאתגרת, בזכות שימוש בשיטות עבודה יעילות, נכונות וכאלה שמותאמות למציאות הנוכחית. ישנם כיום כמה וכמה סוגים של קמינים לבחור מתוכם וכאשר כל לקוח או משפחה בוחנים לעומק את הצרכים שלהם ואת אופן החימום הדרוש בבית שלהם – אין ספק שהקמין יהיה יעיל, החום שהוא יפיק ויפזר ברחבי הבית יהיה נעים ובטמפרטורה הנכונה וכמובן שההתעסקות עם הקמין ועם התחזוקה שלו תהיה פשוטה, קלה ונוחה לתפעול.

קמין עץ הוא פריט עיצובי שיש בו סגנון רומנטי וחמים. גזעי העצים שמתפצפצים בתוך חלל הקמין, האש הדולקת ומחממת את החלל והניחוח העדין הממלא אף הוא את החלל ומביא איתו רוגע, שלווה ותחושה של בידוד מחברה וקהילה. יש אנשים שאוהבים את קמין העץ שלהם בדיוק בשל השיקולים האלה והם יודעים שהחימום שהבית ישיג יהיה אחיד, נעים וכזה שמתאים בדיוק לחורף הישראלי ולתנאי מזג האוויר של האזור שבו הם גרים. כיום ניצבת בפניהם דילמה לא פשוטה, שכן ישנם כמה וכמה סוגים של קמיני עץ וצריך לחשוב היטב לפני שמקבלים את ההחלטה באיזה קמין לבחור. בכל מקרה – קמין עץ לבית הוא בדרך כלל בחירה טובה ונכונה וישיג את מטרות החימום הדרושות לבני המשפחה כולם.

אילו סוגים של קמיני עץ קיימים כיום?

כאמור, קמיני העץ השונים שניתן לבחור מהם כיום נבדלים זה מזה בעיקר בסגנון העיצובי שלהם. בשנים האחרונות אין לקמינים השונים את אותו המראה אלא הם יכולים להוות חלק בלתי נפרד מכל סלון, חדר או חלל בבית. מי שגר בבית פרטי בדרך כלל מקפיד מאד על עיצוב הפנים של כל הבית הכוללים דלתות פנים מעוצבות ולכן הקמין חייב להשתלב באופן מושלם עם שאר האלמנטים שמהווים גם הם את העיצוב של החלל כולו. כיום אפשר גם לבחור קמין עץ פינתי שיתאים בדיוק לחיבור של שני קירות בחדר או בסלון וכך בעצם יש ניצול מלא של כל מידות החדר ללא בזבוז.

כיום יש מבחר גדול של קמינים לבתים פרטיים המבוססים על עץ ויש הרבה מה לדעת ולהבין לפני שבוחרים את הקמין שיותקן בבית. מנגנון ההפעלה נחשב לפשוט וכזה שכל אחד יכול להתמודד איתו, הקמינים בטוחים לשימוש ומצוידים במנגנוני בטיחות וזהירות ואפשר להפיק מהם הנאה גדולה מאד והכי חשוב – בית מחומם שנעים מאד לשהות בו. חשוב לקבל הסברים על סוכי העצים אשר מיועדים לשימוש בקמין העץ וכך להשכיל ולבחור את סוג העץ שהכי יתאים לצרכי החימום של הבית עצמו ושל כל בני המשפחה, כמו גם לתנאי מזג האוויר השוררים באזור המגורים לאורך החורף.

אהבתם ? שתפו ..

תגובות

תוכן ומידע נוסף ...

קמין לחורף

קמין לחורף

אין כמו לחזור הביתה לאחר יום עמוס בעבודה, כשבחוץ מתחוללת סערה, לאחוז בכוס תה ולהתיישב פרקדן על השטיח מול הקמין.

קרא עוד »

לתיאום פגישה או ייעוץ לקמין המתאים לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בודק...